Rus Senatör den ŞOK İDDİA !!! Suikastin failini işaret etti...

3989 izlenme 19 Aralık 2016
Reklamlar

Rusya Savunma ve Güvenlik Komitesi başkan yardımcısı senatör Frantz Klintsevich, Ankara'da gerçekleştirilen suikastin 'planlı bir eylem' olduğunu söyledi. Senatör Klintsevich: "Herkes Andrey Karlov'un o fotoğraf sergisine katılacağını biliyordu. Suikastin faili Cumhurbaşkanı Erdoğan'a zarar vermek isteyen DAEŞ de olabilir Kürt güçler de olabilir. Fakat, belki de, büyük ihtimalle de bu suikastin arkasında NATO gizli servisleri bulunabilir. Yaşanan suikast gerçek bir provokasyondur, meydan okumadır. Bu olay Rusya'ya bir meydan okumadır." sözlerini dile getirdi.

HİTLER'İN EVİNİN HAVAYA UÇURULMASINI TEKLİF ETMİŞTİ

Frantz Klintsevich, Putin'i iktidara taşıyan ve son seçimlerden de zaferle çıkan Birleşik Rusya Partisi'ne mensup bir senatör. Klintsevich son olarak Adolf Hitler'in Avusturya'da doğduğu evin satın alınarak havaya uçurulması teklifiyle gündeme gelmişti. Ankarabüyükelçisine yapılan suikast sonrasında Rus Dışişleri Bakanlığı yaptığı açıklamada da terörizmin kazanamayacağını vurguladı. Rus sözcü Maria Zakharova: "Bu yapılan suikasti bir terör eylemi olarak adlandırıyoruz. Terörizm kazanamayacak. Terörizm ile güçlü bir şekilde mücadele edeceğiz." açıklamalarında bulundu.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sırlar Açığa Çıkıyor! Çin Devlet Görevlileri Uzaylıların Varlığını Doğruladı! Dünyanın En Hızlı Dürümcüsü Hızıyla Başınızı Döndürecek! Öldüğünüz Zaman Neler Oluyor? Bu Genç 2 Yıl İçinde Öyle Bir Değişiklik Geçirdi Ki...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Asma Kilidi Açma Yolları