Rus Senatör den ŞOK İDDİA !!! Suikastin failini işaret etti...

3988 izlenme 19 Aralık 2016
Reklamlar

Rusya Savunma ve Güvenlik Komitesi başkan yardımcısı senatör Frantz Klintsevich, Ankara'da gerçekleştirilen suikastin 'planlı bir eylem' olduğunu söyledi. Senatör Klintsevich: "Herkes Andrey Karlov'un o fotoğraf sergisine katılacağını biliyordu. Suikastin faili Cumhurbaşkanı Erdoğan'a zarar vermek isteyen DAEŞ de olabilir Kürt güçler de olabilir. Fakat, belki de, büyük ihtimalle de bu suikastin arkasında NATO gizli servisleri bulunabilir. Yaşanan suikast gerçek bir provokasyondur, meydan okumadır. Bu olay Rusya'ya bir meydan okumadır." sözlerini dile getirdi.

HİTLER'İN EVİNİN HAVAYA UÇURULMASINI TEKLİF ETMİŞTİ

Frantz Klintsevich, Putin'i iktidara taşıyan ve son seçimlerden de zaferle çıkan Birleşik Rusya Partisi'ne mensup bir senatör. Klintsevich son olarak Adolf Hitler'in Avusturya'da doğduğu evin satın alınarak havaya uçurulması teklifiyle gündeme gelmişti. Ankarabüyükelçisine yapılan suikast sonrasında Rus Dışişleri Bakanlığı yaptığı açıklamada da terörizmin kazanamayacağını vurguladı. Rus sözcü Maria Zakharova: "Bu yapılan suikasti bir terör eylemi olarak adlandırıyoruz. Terörizm kazanamayacak. Terörizm ile güçlü bir şekilde mücadele edeceğiz." açıklamalarında bulundu.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

BÜYÜK TERBİYESİZLİK-Türkiye tezahuratları yapılırken İran televizyonu sesi kıstı... Adam Arka Bahçesine Dev Bir Çukur Kazmış Ne Yaptığını Görünce Çok Kıskanacaksınız! Mutlaka İzlemeniz Gereken 15 Efsane Film... Dünyanın En Keskin Bıçağının Üzerinden Sümüklü Böcek Geçerse

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kaslı Adamı Fena Rezil Etti